| CrucifiedCountess a întrebat:

Caut si eu de inchiriat o camera la curte! ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contesso la Galati putem gasi dar tu unde vrei? la Curtea de Arges? in capitala? la noi e Dunarea si Bratesul, si alte si alte .etc.e frumos. avam si tramvai.Sant si curti. da tie nu-ti face nimeni curte? succes. daca vii la galati te ajut.

9 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Stiu o garsoniera la bloc pe Timisoarei

| mami a răspuns:

De ce nu dai anunt la mica publicitate

| dulshe a răspuns:

Pai depinde in ce oras!

| dulshe a răspuns:

In bucuresti chiar nu stiu nimic. Sa stii ca e mai super la curte decat la blocbig grin

| CrucifiedCountess explică:

Bucuresti

| CrucifiedCountess explică:

Detalii?

| guess_who a răspuns:

Eu sunt din Buc si stau la curte, dar poate mai astepti si tu sa dea coltzu` bunica si iti inchiriez cu placere camera ei rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu una dar te costa 500 ron Suna pe nr 076576764

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu 2 camere urgent