| Atotstiutorul a întrebat:

Caut si eu un ceas desteptator dar care sa sune foarte foarte TARE, eventual undeva la peste 200decibeli (stiu ca 140 e pragul dureros) dar vreau unul sa ma trezeasca instant,
fundita pentru ceasul care suna cel mai tare, bineinteles demonstrat cu un soft de masurarea decibelilor! peste 100decibeli se ia in considerare

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Fanfara armatei :) sau http://www.hit.ro/......i-vibratii

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu exista ceas de peste 100 decibeli...la peste 140 decibeli iti pierzi auzul (instant)...

| Narcis2007 a răspuns:

Se pare ca m-am inselat...vezi sa nu sune vecinii la usa laughing