| Andra_9596 a întrebat:

Caut solista si chitarist( din Bucuresti ) pentru noul sezon "Romanii au Talent " in formatie de 3,( 2 soliste si un chitarist.) O piesa la alegere, practic un cover la care o sa lucram. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita o inregistrare la adresa de Y! M andramusic@rocketmail.com, CU DATELE DE CONTACT! Rog seriozitate

1 răspuns:
| irocku a răspuns:

Nu cunosc dar oricum bafta dar sa stii ca merge doar cu o vocalista de abia astept sa va aud bafta multaaaaa!