| Mihai8711 a întrebat:

Ce afecere pot face si eu cu o investitie de 5000 de euro dau funda + banihappy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti tanar, mergi la sala fa muschi acolo fa-ti penisul mai larg si apoi prezinta-te la un casting porno si ai sa vezi ca vei obtine mai mult beneficiu.

| cat a răspuns:

Poate un magazin on line. Investitia initiala nu este mare nefiind obligat sa ai un spatiu, angajati iar banii ii bagi in marfa. Si este un domeniu care se va dezvolta in viitor. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea multe nu poti sa faci cu 5000 euro.Pt inceput gandeste-te ce se cere pe piata, cui vrei sa te adresezi ( copii,adolescenti,batrani...), ce ai putea face in orasul, localitatea ta sa fie profitabil, incearca sa-ti faci un plan sa evaluezi costurile si nu te limita la 5000 euro, totdeauna ai putea sa-ti cauti parteneri si sa dai viata ideilor si afacerii tale.