| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai alege dintre un sărut şi o îmbrăţişare?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe amândouă dacă vin de la persoana dragă!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O imbratisare.
sarut depinde cu cine

| Dean1996 a răspuns:

Îmi plac ambele la fel de mult, dar o îmbrățişare parcă este mai specială, sărutul este.comun ca să zic aşa,adică se dă şi la Adevăr sau Provocare,mi se pare ceva intim, eu una aleg îmbrățişarea o pot da oricui, indiferent de loc şi e mai special.

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Sarut.

| KaterinaPetrova a răspuns:

In caz ca persoana este necunoscuta.adica stau cu ea de putin timp normal ca imbratisarea.atunci vezi daca o persoana iti este potrivita si vezi ce sentimente iti ofera si ce simti tu cand va imbratisati.happy pana la urma sarutul sau alte chestii nu sunt asa importante.conteaza sa stiti sa va sprijiniti unul pe altul la bine si la rauwinking in acest caz nu multa lume este dinsponibila pentru asa ceva.muti sunt pe interes si nu le pasa de tinewinking multi pot sa sarute pentru a-si bate joc sau doar sa se dea mari.insa la o imbratisare se simte totul.asa iti dai seama daca cineva tine la tine sau nusad... offfffff.crying mi s-a intamplat si mie.si nu stiu parca regret timpul pierdut petrecut cu acea persoana. FUNDITOI?sad

| nevermind_3854 a răspuns:

Depinde

| Mely_6882 a răspuns:

Daca sunt de la o persoana draga atunci pe amandouahappy.dar daca sunt de la o persoana pe care o cunosc de putin timp atunci o imbratisarehappy