| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Ce ai face daca ai fi miliardar?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

În primul rând mi-aş lua tot ce vreau apoi aş doana o sumă din bani.

| thegatekeeper a răspuns:

As investi o parte din ei in ceva ce cred eu ca merita, iar o parte as folosi-o pentru a realiza tot ceea ce imi doresc (oricum ar mai ramane, fiindca nu imi doresc lucruri extrem de costisitoare). Ce ar ramane, i-as pastra pentru diverse situatii care pot aparea.

| Yoana a răspuns:

Mi-as cumpara un apartament si hainelaughing, iar restul banilor i-as da parintilor.:d

| KaterinkaBoy a răspuns:

As dona jumatate din avere si cu restul mi-as cumpara o insula cu vila, un elicopter si un iaht.Hmm..si m-as pliba cu iahtul prin toata lumea asa doar eu si fiinta iubita.

| clawdytza a răspuns:

As fii un pic mai fericita.happy

| Carinaaaaa a răspuns:

Eu as ajuta saracii, bine si mi-as lua haine dragute si o super vila cu piscinalaughing
Dar in primul rand as ajuta saraciihappy