| SilentRain a întrebat:

Ce-ai prefera sa fii : un geniu stresat sau un prost fericit? happy

Răspuns Câştigător
| VictorFenrir a răspuns:

Un geniu malefic rolling on the floor

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prost fericit, daca sunt fericit inseamna ca am bani si iubire chiar daca sunt prost... dar daca sunt geniu am bani dar nu am fericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geniu stresat.

| Raniaa a răspuns:

Geniu stresat.

| Drimmero a răspuns:

Da' ce, doar un om prost poate sa fie fericit si doar un geniu poate sa fie stresat? Prefer sa fiu un om normal, sa stiu cand sa ma distrez si cand sa am atitudine in fata responsabilitatilor.

| Golyat18 a răspuns:

Un geniu stresat fiindca atunci as gasi raspunsurile la toate intrebarile de pe TPU laughing si find geniu as scapa si de stres gasind fericirea happy

| PersonajFictiv a răspuns:

Geniu stresat.
Prostii fac rau fara sa isi de-a seama, mai ales cand sunt in grup, strica societatea in diverse moduri, e exact ceea ce nu vreau sa fac.
Daca tot sunt un geniu stresat nu inseamna ca nu pot sa ma bucur de anumite placeri care sa ma scape de stres thinking

| J0B0MAT a răspuns:

Prost fericit, logic. Vreau să încerc şi altceva.

| drutzix a răspuns:

Ma intrebi ce pretuiesc mai mult inteligent sau fericirea.
Prefer inteligenta, dar asta nu inseamna ca nu le poti avea pe amandoua, poti fi si inteligent si fericit. Inteligenta nu e o condamnare la tristete

| ionutborcea a răspuns:

Geniu deoarece stresul o să treaca nu e pentru o vesnicie

| Mieeez666 a răspuns:

Geniu fericit.

| georgyanaaa a răspuns:

Un geniu stresant lol