| Dorotheea21 a întrebat:

Ce ai schimba (sau nu), daca ai fi proprietarul TPU?
Si pentru ca tot vor urma cateva texte fictionale, poti sa imi spui si ce ai face daca ai detine Internetul.
Sunt curioasa si nu am pisica. happy

37 răspunsuri:
| Dorotheea21 explică (pentru Drimmero):

Prefer sa ma opresc, nu vreau sa ma urasti si mai mult. Erai, ___ ce vrei tu. happy
Mi'am dat seama ca esti foarte rau, cand am facut gluma nesarata cu mesajele si felicitarile pe care le'am schimbat, si chiar daca mi-am cerut scuze imediat, ai reactionat foarte violent. Te'ai simtit ranit ca J___ a citit acele lucruri si a ras.
Cu lorix nu am nimic de impartit, nu stiu cine este lorix, acum am vazut'o, si nu o sa ma paruiesc cu ea. As pierde.
A pus o unica intrebare, despre rezistenta vopselelor de par.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Stai linistita ca te suport, nici atunci nu imi erai antipatica. A fost un moment ciudat la care m-am simtit atacat,, cand ma simt atacat intru instant in defensiva ca un om normal. Aveam nervi de la altceva in ziua aia, nu am nimic cu tine,, asta trebuie sa intelegi, imi place sa mai glumesc cu unele persoane, nu te atac cu nimic.

Consider ca am dat-o la pace, daca am gresit admit asta cum si tu ti-ai cerut scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Ce efect ai

| Dorotheea21 explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa ne intalnim in realitate, sa vezi?
Ca ultima data pe forum, ai fost cam nesimtit, nu iti este in fire.
Daca nu poate nimeni sa spuna despre mine ca sunt urata fara sa para bolnav psihic, daca nu poate nimeni sa spuna ca sunt proasta, la disperare, ai gasit tu ca sunt cu7va. :|

Aici despre 'stalkeritul' lui Drimmero vorbeam!
https://www.tpu.ro/......care-l-am/
Ai curaj sa pui si tu una, la acelasi topic, sa vedem cati 5 se uita la tine? :|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Esti cam incoerenta, ca eu nu prea inteleg ce mi-ai scris acum, sincer...

| Dorotheea21 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai inteles ca la intrebarea despre laptop m'ai facut cu7va, sau nu ai inteles ce cauti la intrebarea asta cu penultima postare, la care nu ai stiut daca sa pui un punct sau un:?
? happy
Poate ai o problema de intelegere duminica, altfel, eu am observat ca esti mult mai destept de atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu cred ca la mine e problema de intelegere, problema e la felul in care te exprimilaughing
evident ca intrebasem ce efect ai lol
si ce era rau daca aveai un sugar daddy?sad