| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce alegeti?
Mexicul sau Spania?

12 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mexic e o țara destul de periculoasa...

| RAY a răspuns:

Spania =castellon

| Drimmero a răspuns:

Niciuna,Mexicul e o tara aproape bananiera, cu multi salbatici, iar Spania e regatul capsunrilor.

Prefer Germania

| SilentRain a răspuns:

Mexic

| GoldenZenith a răspuns:

Spania.

| oglindasultanului a răspuns:

Voi macar stiti cum arata mexicul cand puneti intrebari din astea? Spania e macar in ue si civilizata. Aia nu au nimic, decat femei si arme, traind prin gunoaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mexic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.dintre ele două aș alege Spania, Mexico es peligroso, la gente esta muy loca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mexic.

| munteanuionvictor a răspuns:

Prefer să merg în Spania.

| ionutborcea a răspuns:

Spania este mai bună dupa părerea mea

| Berechet_Florin_1978 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci in aceste tari.Eu as alege Spania si pentru vacante si pentru munca din sute de motive.Am citit mai jos un destept ca in Spania merg capsunarii si habar nu are ca Spania e o peninsula deci ai plaje si la mare si la ocean.Mancarea e la fel de diversificata si buna iar vremea la fel, amatorii de sport au destule locatii celebre indiferent daca e fotbal, ciclism sau formula 1 si moto gp.Mexicul are si el plaje si restul dar e o tara mai periculoasa daca iesi din zonele turistice.Sa zicem ca de o vacanta merge si Mexic dar sa ai grija pe unde umbli.