| Alexys_3669 a întrebat:

Ce animeuri va plac cel mai mult?happy

Răspuns Câştigător
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Deci daca vedeam intrebarea asta raspundeam primul
1. Death note
2.Naruto (parca si asta e anime...nu? )
3. e unu cu 2 negri pe animax cred ca si ala e un fel de anime deoarece se da pe ANIMAX parca afrosamurai se numea

Sper ca ti'a placut By3 :*

7 răspunsuri:
| Alexys_3669 explică:

Ma refer la animeuri in generaltonguedesenele mangatonguedaca nu le cunojti ca animeurihappy

| Alexys_3669 explică:

@Gotohell sunt misto cele care leai zis u si da Naruto e un animetongueanimeurile sunt desenele manga din JaponiatongueJI Death Note chiar merita sa fie pe primul lochappyasa ca fundita:X

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Ce poze sau ce?

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Alexys sincer acum :
1. full metal alchimist
2.naruto
3.ceva era pe animax cu un samurai care avea parul alb lung si halat deala rosu

Sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.gallery fake si loc 2.vampire hunter

| Tudor977 a răspuns:

Naruto, naruto shippuden, bleach, one piece, deth note, ful metal alchemist, ynuyasha, ao no exorcist, belzebub:pe scurt intra aici http://www.animekage.com sper ca te-am ajutat