| aLaLa a întrebat:

Ce ar fi facut printesa Diana daca ar fi fost vie? fundita pentru raspunsul corect big grin!

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Ar fi facut doar lucruri minunate, cu siguranta! Ar fi ajutat copii cei mai defavorizati si ar fi crescut proprii copiii asa cum numai o mama o poate face. Am impresia ca de acolo unde se afla a reusit sa-si indrume copiii, sa-i vegheze. astfel incat Casa regala sa fie mandra de mostenitorii la tron! Dumnezeu sa o ierte!

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Si-ar fi ajutat semenii.

| darrio2007 a răspuns:

Si-ar fi trait viata asa cum ar fi vrut. Ce putea sa faca?

| Dan a răspuns:

Ar fi fost durere pentru familia Regala britanica, sa aiba un print musulman! Noroc!

| Hombre a răspuns:

Se destrabala in continuare.happy

| aLaLa explică:

Dragi membri, aceasta intrebare e un banc sec si raspunsul corect era : STRUGURI, iar cele care au raspuns corect au fost : ramona09 si deutza16. Dar am o problema, nu stiu cui ii acord fundita deoarece amandoua au raspuns in acelasi minut. Mi-a placut foarte mult raspunsul gabrielei, asa ca am decis sa ii acord ei Fundita. Sper sa nu va suparati!

| bombonik44 a răspuns:

Ti-ar zice ea personal ce ar face

| ramona09 a răspuns:

Strugurilaughing)