| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce ați face dacă ați rămâne fără internet o zi?
Ați avea activități interesante de făcut?

18 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

As citi

| RAY a răspuns:

As citi o carte

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai activitatile interesante le fac si daca am internet :/

| SilentRain a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cmf, Bogda big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru SilentRain):

Am iesit din pestera dupa un weekend si eu big grin

| SilentRain a răspuns (pentru DoarBogdan):

E bine și asa, decât după o săptămână.....asa ca mine

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca as ramane fara internet o zi probabil as fugi prin magazine sa ma pregatesc de fuga in padure/munti. Nu de alta, dar e practic imposibil sa ramin fara net si sa nu fie calamitate naturala. Daca se intampla ceva cu fibra, imi pun frumos telefonul cu un cablu USB si folosesc USB tethering.

| Freya1 a răspuns:

Am rămas si nu e o tragedie.Ma pun sa experimenteze ceva nou de mâncare, stau cu o prietena sau cu cumnatul in povesti, imi fac ordine prin lucruri, ies la o plimbare etc lucruri obișnuite pe care la fac cu sau fara internet.

| Andreeush a răspuns:

Aș petrece mai mult timp pe afară.

| SilentRain a răspuns:

As ieși în parc sa fac mișto de oameni și cu ocazia asa fac și jogging
As face farse vecinilor și cine mai e în preajma mea pe o distanta de 5 m
Cred ca as sta mai mult timp în bucătărie
Am avut perioade lungi fără internet, prima săptămână e grea

| OldSoul a răspuns:

Mi-aș desface mașina sa curat geometria de la turbina.

| aXy99 a răspuns:

M-as juca jocuri offline.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

As iesi pe afara la o plimbare pe jos si as sta linistit pe o banca in parc uitandu-ma la cei din jurul meu vazand ce mai e nou pe ici pe colo, s-au as sta linistit gandindu-ma la ale mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As merge la sala, m-aș uita la TV și as merge la un iarba verde cu familia.

| chuckmanson a răspuns:

Aș citi și eu

| Dandinelle a răspuns:

Facut bijuterii, facut curatenie, citit carte

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu sunt dependenta de net, asa ca pot rezista si mai multe zile.
As face lucruri obisnuite, pe care le fac si acum. Gatesc, citesc, ma plimb.

| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

Ies cu prietenii ne distram