| tek696 a întrebat:

Ce ati face daca maine s-ar inchide TPU?

9 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Mi-ar parea rau pentru ca aici sunt o multime de oameni care te ajuta in momente in care chiar ai nevoie de un raspuns. Probabil s-ar crea alt site asemanator dar nu ar mai fi ca acesta happy

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Mai mult timp pentru mine.

| LolaLollita a răspuns:

M-as plictisi enorm. Mi-ar parea rau de cei care isi rezolvau problemele mereu pe TPU. Mi-ar parea rau ca nu voi mai avea unde sa ma amuz alaturi de cei ce tin la glume.

| wforweirdo a răspuns:

Nimic,ce să fac?

| Zatharra a răspuns:

Aş sta mai mult pe alte site-uri.Cu toate că mi-ar lipsi uimirea mea zilnică văzând unele întrebări de pe tpu.Peace!

| Solsagan a răspuns:

Ce aş face în orice altă zi. Nu aş ţine post sau ceva, dacă asta insinuezi.

| scrisoarededragoste a răspuns:

Mi-aş lua la revedere de la toţi şi mi-aş continua viaţa REALĂ.

| CichasEmo a răspuns:

Nimic!