| DeEa_8231 a întrebat:

Ce ati face daca parintii vostrii s-au despartit si ati ramas cu mama voastra, si nu exista cale de intoarcere?

Răspuns Câştigător
| newperson4him a răspuns:

Daca nu s`ar mai intelege as accepta situatia, as tine legatura si cu tatal meu, iar pe mama as incerca sa o sustin si sa o ajut. Decat sa stea impreuna si sa se certe mereu, mai bine departiti, eu zic sa nu te lasi afectata de asta, incearca sa fii un sprijin pentru mama ta, si sa-ti dovedesti in primul rand tie, dar si celor din jur, ca esti o fata puternica si poti sa te descurci! Te pup si ai grija!

1 răspuns:
| Kitty a răspuns:

Nu cred ca as mai putea vedea viata astfel. Si poate dupa ceva timp de meditatie as incerca sa ma adun si sa-mi revin pentru ca totusi as trebui sa TRAIESC cumva nu?