| DeEa_8231 a întrebat:

Ce faceti? Eu nu prea bine. Vreau sa va in trebuie ceva:voi ce ati face daca parintii vostrii sar fi despartit de vreo 2 ani jumate si ati fi ramas cu mama voastra si var fi dor sa stati cu tatal vostru sa dormiti cu el, sa il sarutati pe orbraz, sa vorbiti cu el despre anumite chesti, sa va jucati cu el, sa mergeti la lac, la mare, in parc, la plimabare, etc? Si nici n uar mai avea cum sa se impace, deoarece tati are pe cineva, iar mama cred...ca urmeza? Intrebarea e ce ati face in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| private09love a răspuns:

Buna!

Si eu sunt in situatia ta si ai meri sunt despartiti de 2 ani de zile si inteleg prin ce treci. Si mie imi este dor de el dar incerc sa vorbesc cat mai mult cu el la telefon, pe internet sa merg la el. Trebuie sa fi tare si sa treci peste, sa stai cu mama ta sa radeti, sa glumiti si sa nu te mai gandesti ca nu puteti face anumite lucruri impreuna. Sunt sigura ca si tatalui tau ii este foarte dor de tine, incearca sa vorbesti cu el si sa ii spui ca iti lipseste, sa iesiti la o plimbare in parc, impreuna sau la o prajitura. Gandeste-te ca poate intr-o zi se va intoarce si veti fi din nou impreuna toti 3. Ai grija te tine si nu te mai necaji :*.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu deja am crescut mare si nu mai plang ca vai tata pleaca, ai mei acum au bagat divort in zilele trecute si fiecare au pereche, cand ma intorc in tara raman cu maicamea si cand am chef sa-l vad si pe taicameu plec cu masina la el acasa.

| PinkTerror a răspuns:

Nu ti'l poate lua nimeni pe tatal tau... vorbeste cu el si spune-i ca iti este dor sa faceti acele lucruri. parintii mei s-au despartit de ceva timp si stiu cum este dar in acelasi timp imi dau seama ca trebuie sa iti vezi de viata ta acum vei avea doua familii ceea ce o sa fie un pic confuz insa pana la urma o sa te obisnuiestibig hug

sper sa petreci timpul de care iti e dor sa il petreci cu tatal tau big hug
Have Fun