| albastrica009 a întrebat:

Ce bere va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| 404namenotfound a răspuns:

Nu prea sunt cu bautura, doar la ocazii... dar prefer Ciuc.

15 răspunsuri:
| Zazu a răspuns:

Lager,lager la butoi, bineinteles ca nu e o firma; este un procedeu.Da gust, aroma, corp...

| valentingb a răspuns:

Știință și filozofie. Berea Radler. Nu cea amară. Viața e destul de amară, măcar berea să fie dulce. Dar nu beau alcool.

| єχcєєℓ a răspuns:

Bere? bleah..eu rămân la sticla mea de apă minerală.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu prea am eu pretenţii la firma de bere. Beau orice, atât timp cât nu-i pişat d'ăla cu lămâie sau alte gusturi dulci şi oribile pe care n-ar trebui să le aibă o bere.
A, da, şi nu-mi plac nici berile ălea greţos de scumpe cu nume ciudate la sticluţe de 330 sau 250.

| stlucian a răspuns:

E greu. Daca ma intrebi pe mine personal o prefer pe cea amaruie(Albaher) pentru prieteni si (mie)deca e chef atunci Ursus daca gasesc rosu aca nu himecher ci ar mai fi ma cu i zice laSA CA SCRIU eu burngerbire la ca stie el si ar ma si fiii timisorana dar nu sunt sugur Nu conteaza toate dupa gustu LUI

| PedoBarbie a răspuns:

Becks.

| WhatheWow a răspuns:

"Berula", nu contează marca; gratis să fie! laughing

| WhatheWow a răspuns:

PS: Uite, un răspuns pe cinste :

http://imgur.com/L3R5UJ7.jpg

| MaliciousDeath a răspuns:

Becks,Carlsberg,Redd's...si altele.Nu prea conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place berea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heineken și Amstel.

| wforweirdo a răspuns:

Cred că Staropramen, cel mai mult.

| hummmer a răspuns:

Berea neagra.

| farsoareaehheee a răspuns:

Tot ce e cu lamaie si merisoare. i love it