| AnonimBlanzo a întrebat:

Ce cadou ai vrea să primești de Crăciun?

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu vreau mare lucru! Îmi ajunge spiritul Crăciunului pe care îl simt atunci când împodobesc bradul, mă face să uit de toate probleme din viața contemporană!
Dar dacă ar fi să o luăm așa, mi-aș dori să am timp de toate, să am mai mult timp liber, și vreau multe mandarine!

| mona a răspuns:

Un LCD

| AtateaConditii a răspuns:

Sa intalnesc pe cineva care sa ma inteleaga, sa simt ce simt eu, sa ma simt in largul meu cand vorbesc cu el/ea si sa facem niste amintiri frumoase impreuna. Imi doresc si o saniebig grin.

| Grimmjow69 a răspuns:

Eu aş vrea:
- 3 porţii de sănătate
- 3 siropuri pentru veselie
- 1 tort de fericire
- 1 cutie cu gânduri bune

... şi ce-o mai vrea Moşu'.

| Vans a răspuns:

Nu o să primesc nimic, dar dacă, totuşi, atunci o carte.Una bună.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Un microscop.
Dar tu?

| Florenta16 a răspuns:

Cadoul meu spiritual, este iubitul meu, si nu mai e nevoie decat sa fie langa mine, pentru ca iubirea mi-a daruit-o dinainte de Craciun. Iar cadou in sens material, o tableta. Nu cer prea mult, asa-i? laughing

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Un iPod.

| Allesya1097 a răspuns:

De craciun as vrea un nou telefon

| violeta02 a răspuns:

De Craciun vreau sa primesc o tableta

| orbitgum a răspuns:

Iphone 5 big grin