| adelutza_9680 a întrebat:

Ce cadouri le cumparati celor dragi de Sf.Niculaie si de Craciun?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu ii iau lu` fratimiu o jucarie, una de Sf.Nicolae si una de Craciun, si inca una ca e ziua lui pe 10 decembrie.Parintilor anul` trecut le-am luat cate o ciocolata buna, si anul asta cred ca voi face la fel.big grin

| Bishop a răspuns:

Nu situ, eu de obicei in ziua aia zic ca ma duc in oras sa ma intalnesc cu cineva si trec si pe la magazine de cadouri sa vad ce sa iau. Ma hotarasc pe moment.

| r8driver a răspuns:

Nu le iau nimic, le spun ca nu au fost cumintirolling on the floor

Dulciuri de Sf. Nicolae.
Si de craciun le iau iar dulciuriwinking
Si la anul...tot dulciuri.

Pentru ca scap mai ieftinwinking

| adinaciosescu a răspuns:

Noi am crescut cu obiceiul de a ne face cate un mic cadou de aceste sarbatori.Nu stiu poate ceva simbolic, important e sa fim impreuna.

| bruneta_9895 a răspuns:

Pe mamica mea si pe sora mea o cheama nicoleta dar nu m-am gandit

| iris_7882 a răspuns:

Buna! Acu depinde si de bugetul fiecaruia! Eu sunt casatorita dar m-am gandit ca ar fi frumos pentru mamele noastre la un calendar cu mine, sotul si copilul cu 12 poze pentru cele 12 luni! Am auzit ca sunt tare dragute! Sper sa gasesti si tu ceva ce sa le placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mosul craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca am un buget mai generos la dispozitie... iau ceva pe masura. daca nu, ceva semnificativ plus un gand frumos happy