| rebela a întrebat:

Ce cantareata de la noi credeti ca pronunta cel mai bine in engleza atunci cand canta?

Răspuns Câştigător
| purpleice a răspuns:

Haha da inna, nu ai inteles gresit toata lumea a zis inna la misto, adica tocmai ca inna vorbeste cel mai prost engleza, cand am vazut intrebarea si mie mi-a venit in cap tot inna fara sa ma uit la raspunsurirolling on the floor. asa acum serios cel mai bine nu stiu dar cel mai prost sigur INNA.

5 răspunsuri:
| Alexa_7289 a răspuns:

Inna cu siguranta

| meLyssa_9110 a răspuns:

laughing inna ar fi ultima persoana rolling on the floor

| LoOvE a răspuns:

Inna

| rebela explică:

Si oare de ce nu ma mira faptul ca toate ati zis Inna va spun eu sunt unele si mai bune decat ea