| SimonaBubu a întrebat:

Ce contează cel mai mult? Frumusețea sau bogăția?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea,din punctul meu de vedere.Sigur,degeaba esti frumos/frumoasa daca cersesti pe strazi.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si daca le ai pe amandoua si cancer in faza terminala ca si denisa manelista, totul conteaza in viata

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Frumusetea sta in sanatate, daca ai sanatate,, le poti avea pe toate.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Corect,asa e man

| Drimmero a răspuns:

In viata e importanta frumusetea, sunt importanti si banii, dar cea mai de pret e sanatatea, insa toate au in comun faptul ca ele sunt trecatoare.

| mentholinks a răspuns:

Bogatia fiindca aia o obtii prin fortele proprii. Frumusetea doar o ai sau nu, de la natura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SANATATEA! Drimmeiro Brand. All rights reserved.

| SimonaBubu explică (pentru anonim_4396):

Când ești frumos ți se oferă și bani și iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SimonaBubu):

Mda,mai ales daca esti fata))
Nu e vorba de asta. Iubirea nu tine numai de frumusete.Iar banii.ei pot tine, dar preferabil e sa nu, doar daca esti model.

| FaraNumePls a răspuns:

Frumusetea.

| mgtow a răspuns:

Banii, fara ei nu ai o locuinta si nu poti trai. Pedegeaba arati bine si stai cu cineva daca nu ai bani tot singura ajungi printre oameni

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Frumusetea ei, si bogatia lui.
Pentru mine, intelegenta e indispensabila.

| GoldenZenith a răspuns:

Doar dintre astea doua aleg frumusețea. Poti face bani din asta daca te duce capul.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Frumuste ai deja sys, alege banii si sanatatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fete frumusetea.