| razvan1008 a întrebat:

Ce conturi de facebook/hi 5 ale vedetelor stiti?(dar sa fie reale):d
mersihappy

3 răspunsuri:
| qwerty a răspuns:

Pe facebook cam au toate vedetele. Pur si simplu scrii la cautare numele vedetei si il gasesti.

| Ioana22B a răspuns:

De obicei pe Facebook este chiar vedeta acolo, in hi5 nu am eu incredere pentru ca sunt atat de multe fake-uri incat...si pe twitter sunt vedetele[la unele scrie chiar si "Cont Verificat"] de ex:Lady GaGa, Joe Jonas, Katy Perry, Shakira, E. Iglesias, Madonna, Adam Lambert, Inna...acestea se afla cu adevarat te twitterwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare faza... sa scrii p facebook alex velea si sa iti dea 10 rezultate
laughing