| AnneM123 a întrebat:

Ce credeti ca as putea lua ca si cadou de Sf Nicolae, unui cuplu? As vrea sa le iau la comun

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Niste infuzoare pentru ceai in forma de dinozaur de pe Amazon [merge la sigur de fiecare data;) (sau alte modele)].

https://www.amazon.nl/......087ZK7P2T/

PS: primesti si o lingura cu vrajitoare la oferta :D

| Jus7t a răspuns:

Ultimul cuvânt din link ul lui Bogdan...de dinainte de numerele alea.
Eu le-aș lua prezervative pentru că o să le folosească și i-aș scuti de niște bani doar că nu îi știu mărimea și astea pe care i le-aș cumpără i-ar fi prea mari...e o problemă, dau bani degeaba deci no good deal.

M-a lovit o idee straight face schiuri. Le cumperi schiuri.