| carmenanca a întrebat:

Ce credeti ca iese daca imi fac suvite cu hartie creponata galbena da pe un roscat asa thinking as vrea suvite blonde si nu vreau sa apelez la nuantator sau vopsea :* multumesc anticipat!

1 răspuns:
| sellingasses a răspuns:

Si eu am incercat chestia cu hartia creponata, eu mi-am facut un mov-visiniu pe saten (asta e culoarea parului meu) si nu prea am fost multumita... abia se observa laughing si daca ti se uda putin parul ( in cazul in care te prinde ploaia sau mai stiu e ce ) se ia imediat...
Deci, in concluzie nu o sa iasa un blond asa cum iti doresti tu. Mi se pare o pierdere de vreme chestia asta cu hartia creponata happy deoarece pateaza cada/chiuveta sau ce folosesti tu. Si mai ales lenjeria de pe pat cand te culci