| L3XxA a întrebat:

Ce credeti despre fundita?raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Andreea_5313 a răspuns:

Fundita o dai cand vrei sa apreciezi raspunsul cuiva.Bineinteles ca ne bucuram cand suntem si noi apreciati, dar unii exagereaza:la fiecare raspuns cer fundastraight face

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt pe urmele ei. Daca as fi fundita m-as sinucide stiind ca un asemenea personaj de calibru e pe urmele melewhistling

| User a răspuns:

Cred ca trebuie sa mi-o dai.
Funda? laughing

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Funditele n-aduc fericirea

| BLG a răspuns:

Este frumoasabig grin
dar a devenit o obsesie pentru unii

| Boboo_7319 a răspuns:

Ce frumoasa e langa raspunsul meuhee hee

| Boboo_7319 a răspuns:

Asa frumoasa langa raspunsul meu. nu crezihee hee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reprezinta modalitatea perfecta de multumire pentru cel mai bun raspuns primit, nimic mai mult. Din pacate, in timp, si-a pierdut adevarata semnificatie.