| Tyya23 a întrebat:

Ce credeti despre Miley Crus, sau mai bine cunoscuta sub numele de Hannah Montana?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

O curva penala, proasta, fara pic de talent muzical...ce compune,, muzica,, ultra comerciala...si este supra-evaluata din cauza ca pustii o adora
daca ati asculta karmin :

http://www.youtube.com/watch?v=6CYbqDykTu8

los vasques sounds :

http://www.youtube.com/watch?v=a7UFm6ErMPU

sau orice alt cantaret de valoare...as intelege
Dar lumea considera idol orice retard care compune o,, melodie,, si este promovat la radio

| 愛日本 a răspuns:

De fapt Miley are muzica cool [unele]. Mi se pare că Hannah Montana e deja pentru copii ultra mici, până şi sorămea are haine cu ea şi are 4 ani straight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O maimuta pitzi cliche, baga-i-as microfonu-n kuur!

| Nadynaa a răspuns:

Este frumoasa, talentata dar se drogheaza

| Tyya23 explică:

Pai eu vroiam sa stiu ce credeti despre ea daca o uriti si voi, eu o urasc se drogheaza si pozeaza nud.