| woody_9489 a întrebat:

Ce credeţi despre vedetele tinere din ziua de azi, precum Miley Cyrus, Justin Bieber, Jonas Brothers, etc? Vă plac?

Răspuns Câştigător
| axelmatei a răspuns:

Deci tipa miley ii draguta dar canta urat laughing
Justin ala pare extrem de gay... daca il cautati pe google majoritate rad de el...nu stiu de ce da la fete le place de el laughing are doar o melodie si se da mare ca ii prieten bun cu usher parca numa el poate laughing

Si jonas Brothers sunt cam seci...

Concluzia : absolut deloc

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac sunt pentru noi tineri unele sunt cam increzute dar merge imi plac

| Ana a răspuns:

Nu-mi plac.

| anna01 a răspuns:

Nu

| Eff a răspuns:

Go Jonas:! big grin
in rest nustraight face mai ales justin bieberrolling on the floor) iac X. x

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Oke. Mă voi abţine să îmi spun părerea. (Nu de alta, dar sunt sigur că vor intra aici copii de sub 14 ani, iar limbajul pe care l-aş folosi nu ar fi chiar cel mai potrivit)

| sabiiiiiina a răspuns:

Da, dar nu in mod deosebit.
Se cred vedete. dar nu sunt.
Miley Cyrus canta destul de bine. iar Justin Bieber e frumos, dar nu-mi place cum canta. Jonas Brothers nu prea.
Dar tu? Ce crezi despre ei?

| alexandra_7704 a răspuns:

Daa:p

| woody_9489 explică:

Ca sa va raspund in sfarsitlaughing nu, nu imi plac. sunt increzuti si se cred cool. au impresia ca lumea e la picioarele lor, dar habar nu au ce e aia muzica adevarata. canta si ei ca sa se afle in treaba.