| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti o sa mai ninga lunile astea pana in martie aprilie? Va e dor de zapada sau v-ati multumit de cat a fost de sarbatori?big grin Eu ce mult mi-as dori sa mai ninga...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De nins ninge si in momentul in care iti raspund, cu fulgi mari de catifea! Este asa de frumos.va mai ninge dar nu ca inainte de sarbatori, am inteles ca vremea va intra intr-un proces de incalzire, ei, vom trai si vom vedea! Si mie imi place cand ninge

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu ma asteptam sa mai ninga dar uite ca a nins destul de frumos.

| remus a răspuns:

O sa ninga, fii linistita, nu au mancat lupii iarna!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da o sa mai ninga pana in martie cica. M-am saturat de ninsoare, vreau sa vina primavara.

| Victoria a răspuns:

Aici, in Vaslui, ninge de joi. Eu abia astept sa vina primavara :X

| andreea7520 a răspuns:

Nu cred, eu locuiesc undeva prin sud si sigur nu mai ninge sad Trisssst!

| andreea7520 a răspuns:

Ningeeeeeeee love struck stiu ca am zis ca nu cred c`o sa mai ninga dar de aseara si pana acum ninge incontinuu love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga elena uitete pe procnoza meteo pe 3 luni

| GodKiller a răspuns:

Si eu. sad as vrea sa ninga la ziua mea de nastere big grin adica pe 21 ianhee hee big grin sper sa si ninga la ziua mea. :X caci ar fi minunat si mi e dor de neaua :X:X daca nu vine trebuie sa astept inca un an. crying