| Wildie a întrebat:

Ce culoare de oja aveti pe unghii? intrebam si eu asa, eu am sclipici :-)

Răspuns Câştigător
| Ana_4782 a răspuns:

Eu mov cu sclipicilove struck

Funda?

18 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Eu am pe fiecare unghie cate o inimioara micuta rozlove struck

| Alyra a răspuns:

Buna! Eu n-am oja pe unghii si nici nu prea obisnuiesc sa-mi pun, findca daca fac asta mi se exfoliaza unghiile. happy

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Azi am sters-o dar o aveam turcoaz.

| xXJustMeXx a răspuns:

Un lac transparent.

| Rooooooooooxi a răspuns:

Eu nu am oja pe unghii eu m-am dat doar cu lac de unghii cu reflexii albastre.este mai bun ddeoarece iti hraneste unghiile si le face sanatoase
papa!

| FucktheSystem a răspuns:

Acum am sters-o, dar ieri aveam un albastru metalic cu steagul angliei :
http://data.whicdn.com/......_thumb.png 1289447117

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Buna! Albastru

| deeutzy a răspuns:

In momentul asta am pe toate unghiile cate o culoare incepanad de la degetul mic (portocaliu mov roz negru si visiniu) si peste ele m-am dat cu sclipici :*

| Paywa a răspuns:

Eu am roz

| NoCharachter a răspuns:

Mooovulets! :X

| cristinna23 a răspuns:

Roz cu sclipici, dar ma gandeam sa-mi iau niste aplicatii pentru unghiutze

| 2Names a răspuns:

Ceva mai diferit... vrei poza? iti trimit pe messenger(intr-un mesaj iti trimit adresa de mail)

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Negru cu albwinking

| AdDa1502 a răspuns:

Am unghiile...nu stiu exact cum se numeste culoare dar am un bleu.foarte frumos:X:X cu sclipici

| CuteGirl_6250 a răspuns:

Rosu inchishappy

| Andreea_7424 a răspuns:

Eu am mov:X

| justAdela a răspuns:

Verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am negru!