| XDarkAngel a întrebat:

Ce cuvant va vine in minte chiar acum? funda pentru cel mai amuzant cuvant happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu? " Pateu ", la rostit tata si mi-a ramas in minte laughing.
Dar inainte aveam " dilile " blushing de la melodia celor de la Sunrise Inc.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Paine, pentru ca nu are cine sa se duca la magazincrying

| onasis1961 a răspuns:

Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza.

| Amy a răspuns:

Si majoritatea celor care au dat raspuns la aceasta intrebare, au stat si s-au gandit inainte sa dea raspunsul, nu au postat primul cuvant care le-a venit in minte.hee hee

| Siracuzia a răspuns:

Svaiterlaughing

| deutza_3778 a răspuns:

Putangutan smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda