| mentalica a întrebat:

Ce de intrebari idioate.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca e asa, "intrebarea" ta cu ce e diferita?

NOname
| NOname a răspuns:

Tocmai, geniule, iti atrageam atentia, ca pe TPU n-ai ce sa cauti cu afirmatii. Nu e un chat, nici blog nu e, ci un site de INTREBARI si raspunsuri. Te-ai prins?
Si citeste odata regulamentul ala, nu-i greu! Ca-s prea multi genii ca tine pe metru patrat, care stiu doar sa critice, dar nu vad barna din ochiul lor.
(Tu te iei de aia de 10 ani?! La varsta lor oare cum erai? Nu tot galben, mic si curios? Mai lasa-i sa respire si in loc sa-i jignesti, mai bine da-le un sfat! Doar esti adult, nu? Succes!)

April
| April a răspuns:

Ce importanta are? Nici raspunsurile nu-s totdeauna "destepte".Si poate fiindca suntem atat de diferiti,prosti si destepti,impertinenti si cuminti, aroganti si modesti, poate tocmai aceasta varietate face lumea mai frumoasa.M-as plictisi ingrozitor sa fie numai genii pe lume.Pana la urma ajungem la cuvintele lui Eminescu:"Lumea-i cum este si ca dansa suntem noi."Ganduri bune iti doresc.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Da,stiu ca`s idioate!
Dar recunoaste...nu toate!
Pa, pa.

| mentalica explică:

Bai frate. asta nici macar nu era o intrebare. era doar o remarca, asa ca degeaba imi criticati "intrebarea". laughing apoi strict la intrebari idioate, cum **** mea sa intrebi daca ai puta suficient de mare la 10 ani? gen. laaas-o dracu de treaba, ca nici eu nu sunt desteapta si nu scot cele mai bune cuvinte, dar asa intrebari chiar sunt idioate. hai "sanataturi" sa aveti!

| mentalica explică:

Sau ceva de genul "cine imi da si mie link la cum arata culoarea rosu?"
duuuu-te fraaate!

| mentalica explică:

Bai nene, dupa ce ca am postat la categoria "conversatii", mai faci si figuri. uite asa se face conversatia, eu zic ceva si tu incepi sa strambi din nas. asa ca nu vad nimic gresit in ceea ce am facut.

| mentalica explică:

Si te rog, nu mai pomeni tocmai tu de critica si de "barna din ochiul lor", ca nu e cazul. oh go on

| mentalica explică:

Da, fata. tu esti tru indiscutabil. orice comentariu e de prisos.

| silvester13051996 a răspuns:

Stai cuminte ca a ta nici intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, nu stiu, eu n-am pus niciodata inteligenta cuiva la indoiala, poate a avut lipsa de inspiratie, nu cred ca mergem spre idiotenie, sunt doar anumite stari prin care trecem.