| Schimbanumeurgent a întrebat:

Ce device preferati?
PC, laptop, tableta sau telefon, etc? big grin
Eu cel mai mult laptop apoi restul telefon,tableta, pc etc.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Laptop,telefon etc

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pc-ul mi-e cel mai drag, pentru ca e comod, si pot asculta muzica la o claritate si nivel superior celorlalte device-uri.

| munteanuionvictor a răspuns:

Prefer tabletă, apoi telefon.

| xByte a răspuns:

Personal gasesc PC-ul a fi cel mai folositor device pentru ceea ce fac eu.

Pe locul 2 cel mai probabil as alege telefonul din cauza portabilitatii extrem de ridicate, si din cauza versatiltitatii acestui device.

| Aslam a răspuns:

PC, apoi telefon. Gamer inrait pe PC, ascultator inrait de rock pe telefon. rolling on the floor

| Eu2208 a răspuns:

Laptop macbook

| CharmingCryCake a răspuns:

.telefon și laptop

| denisamihaela a răspuns:

Telefonul clar! Îndeplinește toate funcțiile care trebuie si poti sa il cari oriunde cu tine.