| anonim_4396 a întrebat:

Ce emisiuni TV considerati ca sunt inutile si de ce?

Răspuns Câştigător
| Robertandrei4858 a răspuns:

Acces direct, promoveaza falsitatea si nulitatea prin intermediul oameniilor defavorizatii si a conflictelor dintre acestia reusesc sa faca audienta.

4 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Pe piata libera nu exista emisiuni TV inutile, ci doar audienta proasta. Desigur, pe TVR pot exista emisiuni TV inutile pentru ca TVR este finantat de catre stat, de catre cetateni. Asa ca TVR n-are interes si nu este constrans sa atraga audienta. Deci poti extrage de pe TVR emisiunile inutile, dar in rest nu. In rest exista doar telespectatori prosti.

| NotNamed a răspuns:

Habar n.am pentru că nu ma uit la canalele astea de divertisment, doar cele cum ar fi History Channel, Viasat History, Discovery, Viasat Explore etc. Dar din ce am vazut pe net, Acces Direct este un bullshit total.

| Freya1 a răspuns:

Majoritatea emisiunilor sunt inutile exceptând cele de pre programele din care înveți ceva.

| joghu22 a răspuns:

Acces direct. Promovează putorile, care nu lucrează pentru ca au "toate boalele, cu cardiece". In loc sa promoveze copii premianți, lucruri interesante.