| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucruri ati observat ca sunt cumparate mereu de catre oamenii din jurul vostru, iar voi le considerati inutile?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Bautura - tigarile - drogurile

11 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Țigări

| oglindasultanului a răspuns:

Daca stai sa-i privesti pe ei, par f utile pentru a pune viata in functiune

| Invictusman a răspuns:

Drogurile, e plina societatea de drogați, și de bețivani corditi.
Și copiii se triplează prin parcuri, fumează și nici par la puta nu au și vor sa apere patria.
Și Viagra, mulți cumpăra Viagra deși nu au nevoie, nu au disfuncții sexuale.

Xanax, am văzut o grămadă de persoane care cumpărau la farmacii xanax, mai ales persoane tinere.

| Invictusman a răspuns (pentru Invictusman):

Tripeaza *

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

Si cand te gandesti ca betivii corditi se mandresc cu faptul ca sunt betivi... laughing

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Precum tiganii ca au fost la mititica.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Produsele pentru make up.

| anonim_4396 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Interesant raspuns. De ce crezi asta?

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru anonim_4396):

Privește la pozele astea https://images.app.goo.gl/UPSdHBCJwhX8FCj39 Deși este una și aceeași fată,eu personal o plac în varianta nemachiată. Atunci când o cunosc vreau să o cunosc așa cum ea s-a născut,cu acnee,riduri,cearcăne,pistrui. Ăsta este un test din partea voastră al fetelor/femeilor dat băieților/bărbaților. Însă întâi dacă tu ca fată/femeie nu te placi pentru felul cum arăți ce așteptări să mai ai și de ce vă mai miră că băieții/bărbații vă părăsesc atunci când vă văd fără make up.În online te cunoaște cu make-up cu tot felul de filtre, dar când o să vă întâlniți față în față dacă apari fără machiaj câți dintre ei nu ar lua-o la fugă. Sunt băieți/bărbați care încurajează fetele/femeile să se machieze, le susțin să își facă operații estetice, făcând acestea clar pentru el tu nu reprezinți mai mult decât un "ambalaj" sclipitor, iar când va da de alta mai gletuită și mai tunată pe tine te vor părăsii.Industria make up-ului mâine ar da faliment dacă toate ați fi unite și v-ați aprecia și iubii mai mult.Industria make up-ului vă face să credeți că sunteți urâte și că doar folosind produsele lor veți deveni frumoase.Adevărul este că fiecare fată/femeie are ceva aparte prin care atrage.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Suplimentele alimentare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sucuri acidulate.