| minime3 a întrebat:

Cititi carti de dezvoltare personala sau le considerati inutile? Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prezent nu mai citesc carti de dezvoltare personala.
Am citit cateva acum vreo 10 ani. Unele au fost utile, altele mai puțin.
Depinde si de gradul de intelegere al persoanei care le citeste.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu te dezvolta o carte și faptele, consider ca cel mai important este sa iți acorzi ție timp de a fii conștient de existenta ta, sa te iubești pe, sa ai încredere doar în tine

| gemeni6226 a răspuns:

Eu am fost in trecut in anii 90 si anii 20 abonata la o revista care publica lunar teste de personalitate.De acolo am reusit sa ma cunosc destul de bine dar zilnic citesc bloguri motivationale.

| RoCkKiD a răspuns:

Sunt al fel de utile ca horoscopul.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Le consider inutile.

Răspuns utilizator avertizat