| DrMeow a întrebat:

Ce este emisiunea X Factor? Am vazut reclama pe antena1. Funda

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Este o emisiune de talente! :. ceva de gen american idol!
unde concurentii impresioneaza juriul prin vocea lor!

3 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

E o emisiune de talente si imi place foarte mult, daca e asa uita-te si tu, daca iti place big grin

| Mariinaa a răspuns:

Buna!
Probabil e ceva gen "Romanii au talent" numa' ca au numit-o "X Factor" dupa modelul americanilor.
Mult noroc...happy

| StreetDancer a răspuns:

Buna!

Emisiunea x factor va fi o emisiune in care vor venii romanii si vor canta. un fel de romanii au talent diferenta va fi ca aici se va canta doar si nu cred ca va fi juriu ci se va vota prin mesaj cu votul telespectatorilor.