| BUBULINA a întrebat:

Ce facem dragi colegi in seara asta sa nu ne plictisim
sau sa ne plictisim impreuna

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Bubulina, Criticul ne gateste si noi...noi (il) gustam rolling on the floor

61 răspunsuri:
| BUBULINA explică:

@anna_fun_steaua : ce e aia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne uitam la Twister:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gatimrolling on the floor

| FearNoEvil a răspuns:

Eu nu ma plictisesc. Ascult cum plange vecinu' ca l-a lasat nevasta. tongue

| DMV a răspuns:

Tocmai m-a sunat o prietena si m-a informat ca-n Max e seara berii la juma de pret happy Nu-s din pacate in Bucuresti.

| Annitu a răspuns:

@bubu,
eeee...si cu tine...nu pot sa iti dau mai multe explicatii!laughing

| lia a răspuns:

@DMV, dar unde esti, nu poti sa bei bere?hee hee

| hândel a răspuns:

Eu ma bag sa mai impusc cativa iepuri in somn ca maine ma scol devreme. Plictiseala colectiva placuta si creativa va urez.hee hee

| BUBULINA explică:

@criticul ce ne gatesti?

@lia il gustam? mancare nu?

| Ben. a răspuns:

Hai sa bem!

| DMV a răspuns:

Sunt in Busteni, tocmai ce am ajuns in camera. Nu pot bea bere ca am baut vin tongue
Ma plimb mult, un weekend aici, altul acolo, vreo luna pe dincolo, dupa aia un an altundeva. Stii tu...

| BUBULINA explică:

@dmv urat din partea ta ca nu ne-ai invitat si pe noi phbbbbt

| Ben. a răspuns:

Imi pun un pahar din bautura mea preferata ...prietenii stiu ce e!

| BUBULINA explică:

@Dr.BenZona sarbatoresti ceva?

| Ben. a răspuns:

Am implinit 67 de kile!

| Ben. a răspuns:

Zilele trecute am facut un material dintr-o fermentatie de banane, mango, kiwi si alte minunatii d'astea tropicale.nu ajunge nici la degetul mic unei tuici de pruna vanata de pe valea Buzaului, in schimb are, slava D-lui, grade, si scopul scuza mijloacele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Ben zona, multe kile inainte.sa ne traiesti binewinking
@bubu, ce doreste inimioara ta? In seara asta sunt darnichappy

| lia a răspuns:

Bubulina, tu gusti ce-ti placehee hee
@DMV, si tu esti calator prin viata? tongue
@Dr. BenZona, de data asta sunt si eu invitata? Sau te super ca trebuie sa-mi oferi ceva mocca? tongue

| Ben. a răspuns:

Thx criticu.de la gura ta la urechile lui D-zeu.

| Ben. a răspuns:

Lia honney, tu stii cat sunt eu de generos.cu tine as imparti pana si tuica!

| BUBULINA explică:

@criticul dulciuri sti sa faci?

@Dr.BenZona. cum sa iti urez, multe inainte sau inapoi?;-s

@lia dar tu ce gusti?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu am avut musafiri, abia au plecat si acum stau cu sotul si baietii mei la o bere rece, in curte sub pavilion iar parfumul florilor " regina noptii '' e de nedescris...

| Ben. a răspuns:

Multe inainte bubu! ca am 184 de cm. asa ca as mai merita vreo 20 de kg ca sa fac ravagii printre cuconitze

| lia a răspuns:

@Dr.BenZona, ca sa ajungem la "pana si tuica" ce pasi trebuie sa urmam? Ca sa stiu si eu unde anume esti tu generoshee hee
Bubulina, eu gust din "pana si tuica" lui Dr.BenZona laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ajuns tarziu?big grin

| Ben. a răspuns:

Lia, sa stii ca nu toti se bucura de privilegiul asta. eu sa fiu ca tine, m-as simti f latata.

| Ben. a răspuns:

Just in time bizzare, like usualy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dr.BenZona. asta e bine. So... ce bem?laughing

| BUBULINA explică:

@bizzare bine ai venit!

| Ben. a răspuns:

Hmmm... specialitatea casei :tuica tropicala, sau merlot de rioja promotia ' 97(un an extraordinar), sau bere ieftina si insipida.