| BUBULINA a întrebat:

Ce facem dragi colegi in seara asta sa nu ne plictisim
sau sa ne plictisim impreuna

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Bubulina, Criticul ne gateste si noi...noi (il) gustam rolling on the floor

61 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu am avut musafiri, abia au plecat si acum stau cu sotul si baietii mei la o bere rece, in curte sub pavilion iar parfumul florilor " regina noptii '' e de nedescris...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca vreti de baut veniti la mine, am palinca productie proprie(are numai 57 grade), afinata, tot productie proprie si vin nohan alb ( pe 11 iulie am avut nunta baiatului meu mai mare si mai am rezerve), gasim si ceva de mancare, va astept...

| lia a răspuns:

@DMV, dar unde esti, nu poti sa bei bere?hee hee

| lia a răspuns:

Bubulina, tu gusti ce-ti placehee hee
@DMV, si tu esti calator prin viata? tongue
@Dr. BenZona, de data asta sunt si eu invitata? Sau te super ca trebuie sa-mi oferi ceva mocca? tongue

| lia a răspuns:

@Dr.BenZona, ca sa ajungem la "pana si tuica" ce pasi trebuie sa urmam? Ca sa stiu si eu unde anume esti tu generoshee hee
Bubulina, eu gust din "pana si tuica" lui Dr.BenZona laughing

| lia a răspuns:

@Dr.BenZona, eu ma simt "flausata" laughing
Dar... te-ai abatut de la subiect, iti este frica de raspuns? tongue
@Bizzare, ce bine ca ai venit. Se pare ca ma cam ia de cap tuica asta, poate imi sari si tu in ajutor laughing

| lia a răspuns:

Vai Dr.BenZona, speram sa ma ajuti tu sa ma mai relaxez. Adevarul este ca ma cam strang blugii astia, si nu din cauza ca m-am ingrasat rolling on the floor Deci? Ma bazez pe tine sa ma ajuti? Ca daca nu ma ajuti tu atunci...
Bubulina, uite se ofera Dr. BenZona sa profite aaaaaaaaa, scuze sa aiba grija de mine dupa ce beau rolling on the floor

| lia a răspuns:

Bubulina, poate ma pun eu bine pe langa Dr. BenZona si, iti strecor si tie cheia sub pres laughing
Am nevoie si eu de ajutorul tau laughing Numai ca acum vad ca a cedat, s-a bagat la somn laughing

| lia a răspuns:

@Dr.BenZona, mi s-a mai spus ca nu tin minte prea multe cand beau, dar nu credeam ca este atat de grav laughing
Ai uitat sa spui ca, m-ai filmat in timp ce faceam dusul de dimineatahee hee
Ai adormit dupa a patra partida, eu am incercat sa te trezesc cu un sarut dar...nimic laughing

| lia a răspuns:

Sa inteleg ca ti-a placut? Te intreb din cauza ca eu nu mai tin minte prea multe laughing

| lia a răspuns:

Super...inseamna ca vom repeta experienta tongue
Poate data viitoare voi fi si eu treaza ca sa-mi amintesc laughing

| hândel a răspuns:

Eu ma bag sa mai impusc cativa iepuri in somn ca maine ma scol devreme. Plictiseala colectiva placuta si creativa va urez.hee hee

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Imi aduce si mie masa la pat? Ca sunt rupta de nervi si nu am papat de 2 zile.sad

| BUBULINA explică:

@anna_fun_steaua : ce e aia?

| BUBULINA explică:

@criticul ce ne gatesti?

@lia il gustam? mancare nu?

| BUBULINA explică:

@dmv urat din partea ta ca nu ne-ai invitat si pe noi phbbbbt

| BUBULINA explică:

@Dr.BenZona sarbatoresti ceva?

| BUBULINA explică:

@criticul dulciuri sti sa faci?

@Dr.BenZona. cum sa iti urez, multe inainte sau inapoi?;-s

@lia dar tu ce gusti?

| BUBULINA explică:

@bizzare bine ai venit!

| BUBULINA explică:

@Dr.BenZona. eu vreau tedi cu biberonu
ai?

@lia ai grija cu tuica, sper ca nu e din prunelaughing)

| BUBULINA explică:

@constantaproca multam de invitatie

@cristicul nu ma satur doar cu tine

| BUBULINA explică:

@criticul : pai si lia?

| BUBULINA explică:

@ lia si de mine?
cui ma lasi?crying

| BUBULINA explică:

@lia asa rea esti?laughing)

Dr.BenZona. detaliibig grin

| Ben. a răspuns:

Hai sa bem!

| Ben. a răspuns:

Imi pun un pahar din bautura mea preferata ...prietenii stiu ce e!

| Ben. a răspuns:

Am implinit 67 de kile!

| Ben. a răspuns:

Zilele trecute am facut un material dintr-o fermentatie de banane, mango, kiwi si alte minunatii d'astea tropicale.nu ajunge nici la degetul mic unei tuici de pruna vanata de pe valea Buzaului, in schimb are, slava D-lui, grade, si scopul scuza mijloacele.

| Ben. a răspuns:

Thx criticu.de la gura ta la urechile lui D-zeu.