| BUBULINA a întrebat:

Ce facem dragi colegi in seara asta sa nu ne plictisim
sau sa ne plictisim impreuna

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Bubulina, Criticul ne gateste si noi...noi (il) gustam rolling on the floor

61 răspunsuri:
| DMV a răspuns:

Acasa nu ti se intampla nimic. Prefer sa mi se intample ceva, orice.

| lia a răspuns:

@Dr.BenZona, eu ma simt "flausata" laughing
Dar... te-ai abatut de la subiect, iti este frica de raspuns? tongue
@Bizzare, ce bine ca ai venit. Se pare ca ma cam ia de cap tuica asta, poate imi sari si tu in ajutor laughing

| BUBULINA explică:

@Dr.BenZona. eu vreau tedi cu biberonu
ai?

@lia ai grija cu tuica, sper ca nu e din prunelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine v'am gasit Bubulina.
Si zici ca e buna tuica aia tropicala Dr Ben?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar nu'mi apar toate raspunsurile. Doar 32 din 36straight face

| Ben. a răspuns:

Lia, sunt generos in toate directiile. in ceea ce te priveste sunt chiar risipitor. nu trebuie sa respecti un protocol anume. simte-te degajata si mai scoate din haine ca e cald, si din cauza tuicii poti sa faci o vasodilatatie si daca nici eu nu -ti port de grija...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca vreti de baut veniti la mine, am palinca productie proprie(are numai 57 grade), afinata, tot productie proprie si vin nohan alb ( pe 11 iulie am avut nunta baiatului meu mai mare si mai am rezerve), gasim si ceva de mancare, va astept...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bubu, sunt eu dulce...de ce iti mai trebuie si altcevatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lia stii ca te ajut cu cea mai mare placere oricandlaughing

| lia a răspuns:

Vai Dr.BenZona, speram sa ma ajuti tu sa ma mai relaxez. Adevarul este ca ma cam strang blugii astia, si nu din cauza ca m-am ingrasat rolling on the floor Deci? Ma bazez pe tine sa ma ajuti? Ca daca nu ma ajuti tu atunci...
Bubulina, uite se ofera Dr. BenZona sa profite aaaaaaaaa, scuze sa aiba grija de mine dupa ce beau rolling on the floor

| BUBULINA explică:

@constantaproca multam de invitatie

@cristicul nu ma satur doar cu tine

| BUBULINA explică:

@criticul : pai si lia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai veniti o fuga pana la mine, spalam, calcam, aspiram, stergem geamurile si dupa aceea, drept rasplata, va servesc cu somon cu smantana(acum 5 minute l-am preparat) si cu o inghetata, daca o fi mai ramas ceva, ca la mine in casa se mananca si 3 kile de inghetata pe zi. voua va place inghetata?

| BUBULINA explică:

@ lia si de mine?
cui ma lasi?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bubu, pacat ca nu ai avut sansa pana acum sa ma gustiwinkingNu ai sa mai ai nevoie si de altcevahappy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Imi aduce si mie masa la pat? Ca sunt rupta de nervi si nu am papat de 2 zile.sad

| lia a răspuns:

Bubulina, poate ma pun eu bine pe langa Dr. BenZona si, iti strecor si tie cheia sub pres laughing
Am nevoie si eu de ajutorul tau laughing Numai ca acum vad ca a cedat, s-a bagat la somn laughing

| Ben. a răspuns:

Buna dimineata. ce mahmureala! lia tu cand ai plecat? cand m-am trezit era patul gol si ti-ai pierdut un cercel. si sunt numai zgarieturi pe spate...lia u naughty girl!

| BUBULINA explică:

@lia asa rea esti?laughing)

Dr.BenZona. detaliibig grin

| Ben. a răspuns:

A venit lia, si ne-am pus pe tropical -tuica, dupa un timp eram amandoi in toalele lui adam si incercam sa ne innodam limbile. cand lia era mai fericita, s-a gandit sa-mi faca dungi de tigru pe spate, da' cu unghiile ...si lia are unghii! am cam muscat-o de gat si m-am trezit cu un cercel in gura. acum ma ustura spatele, dar am ramas cu un gust placut. ce pacat ca a plecat inainte de a ma trezi, mai era loc de distractie, mi-a lasat un tradafir superb pe perna si sper din tot sufletul sa vina dupa cercel!

| lia a răspuns:

@Dr.BenZona, mi s-a mai spus ca nu tin minte prea multe cand beau, dar nu credeam ca este atat de grav laughing
Ai uitat sa spui ca, m-ai filmat in timp ce faceam dusul de dimineatahee hee
Ai adormit dupa a patra partida, eu am incercat sa te trezesc cu un sarut dar...nimic laughing

| Ben. a răspuns:

Lia, mon amour, oricine ar da-n amnezie dupa un orgasm multiplu.in tot cazul, merita repetat.

| lia a răspuns:

Sa inteleg ca ti-a placut? Te intreb din cauza ca eu nu mai tin minte prea multe laughing

| Ben. a răspuns:

Extrem!

| lia a răspuns:

Super...inseamna ca vom repeta experienta tongue
Poate data viitoare voi fi si eu treaza ca sa-mi amintesc laughing

| Ben. a răspuns:

Data viitoare ...cand?

| EUSIATIT a răspuns:

Pai eu nu ma plictisesc pentru ca fac compot si gem de caise. NU am timp sa ma plictisesc

| deea_8262 a răspuns:

Buna, vreau si eu ceva amintiri pe cand termin clasa a 8 sa le scriu colegilor pe panglica. Cine ma poate ajuta? mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uu bubulino

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-va cap in cap o sa fie super