| Firefly a întrebat:

Ce film NU imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Epic Movie, cea mai neinspirata comedie, care nu iti rupe nici macar un suras anemic.

@Atelocin: Codul lui DaVinci e un film interesant, cam profund pentru cei care nu-l inteleg, ca o paranteza... e parodiat si in porcaria aia de Epic Movie. rolling on the floor

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt prea multe. oh go on

| Razvan a răspuns:

Sleepoverstraight face

| User a răspuns:

Avatar straight face

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Charlie and the chocolate factory... e de'a dreptul oribil.Deşi il ador pe Johnny Deep, trebuie să recunosc că e cel mai prost film care l'am văzut vreodată.
P. S:Codul lui Da Vinci e chiar foarte interesant, deci îţi recomand să'l vezi happy

| Firefly explică:

Am vazut deja codul la Da vinci si m-a dezamagit groaznic happyMi s-a parut chiar un film usurel.
Cartea e mult mai interesanta si mai plina de suspans.

laughingSi nici Avatar nu mi-a placut

| Rukhsandra a răspuns:

Avatarbatting eyelashes...stiu ca s-a mai zis
si Borat si Bruno-nu-l suport pe tipu' ala laughing)

| TheDevilIsHere a răspuns:

@Andr33a eu am vazut mirrors sie chiar geniallaughinglaughingnici chiar nu iti recomand avatarphbbbbtoricum...winkingwave

| Atelocin a răspuns:

Codu` lui Da Vinci
nu stiu daca am scris bine
In fine.Este un film greu de inteles.Trebuie sa stai concentrat sa intelegi cevalaughing

Fundaa?batting eyelashes

Ate`>big grin

| Andr33a_7806 a răspuns:

Mirrors.
Daca doresti sa il vizionezi iti recomand sa nu te uiti seara la el, mai ales nu singura seara. tongue
Probabil ca unora li se pare interesant dar eu nu l-am putut viziona pe tot. laughing

| werewolf_2374 a răspuns:

Epic Movie e chiar foarte amuzant. e simpatic
Charlie and The chocolate factory e un film absolut genial si original. erau nastrusnici omuletii umpa lumpa
dar Avatar?! este unul dintre cele mai proaste filme EVER!laughing)