| 334499 a întrebat:

Ce filme bune ati vazut anul asta? Si care sunt si aparute pe net.

4 răspunsuri:
| 334499 explică:

Pun si eu unul bun
Ruby Sparks (comedy/fantasy/romance)
Ea e scoasă din minți, dar nu dintr-ale ei, ci dintr-ale lui. El e un tânăr romancier care se zbate cu blocajul tipic al scriitorului în fața paginii albe. În timp ce încearcă să-și găsească inspirația pentru a scrie, el găsește dragostea într-un fel cât se poate de neobișnuit: creează un personaj feminin despre care crede că se va îndrăgosti e el și apoi se concentrează să o aducă la viață. http://youtu.be/5HzVkK8f9ws

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun film al anului 2012: The Dark Knight Rises.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry123456789 a răspuns:

The Stooges, cred ca asa se scrie, il gasesti pe cinemaxx. Este cea mai tare comedie din lume.