| TheDevilIsHere a întrebat:

Ce filme(pe care le-ati vazut) v-au impresionat? De ce?

Răspuns Câştigător
| Miha_4414 a răspuns:

Miau placut foarte mult :
twilight
new moon
eclipsa
the runways
remember me

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iti prezint in cuvintele mele la filmele care nu au rezumat in romana. La restul te las singura sa vezi despre ce e vorba.

Shawshank Redemption : http://www.cinemarx.ro/......-1702.html

'' Return to me '' : http://www.cinemarx.ro/filme/Return-to-Me-Intoarce-te-la-mine-16955.html

Virgin Snow - este o coproductie nipono - coreeana foarte interesanta. Prezinta relatia de dragoste la cel mai inaltator nivel. Si simplitatea din jurul ei ii da o aura speciala.

'' Notte prima degli esami - Oggi '' m-a impresionat pentru ca exprima oarecum relatia pe care o caut eu. Este o comedie romantica foarte interesanta.

Sper sa te uiti la toate pentru ca sunt deosebite. O zi frumoasa!

| addicting a răspuns:

A walk to remember-pentru ca mi-am dat seama cum iti poti gasi partea frumoasa si buna din suflet, cum e sa iubesti o persoane cu toata fiinta ta chiar daca moartea v-ar desparti el ar fi tot acolo in sufletul tau, cu acest film am descoperit ca poti fi frumos, bogat insa sa nu ai o viata minunata asa cum probabil altii au si ii vezi cat sunt de fericiti numai cand se privesc in ochi.happy
Dragostea este ca o adiere de vant, nu o poti vedea insa o poti simti:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult m-a impresionat Dark Water. A fost un thriller cu un final neasteptat, imbinarea perfecta dintre thriller si drama.

| Vicky_1658 a răspuns:

Mie mi-a placut filmul "Reteaua magica" de pe acasatv pentru ca a fost misto si emotionant.