| MeGustaaaaa a întrebat:

Ce`i ala un brand?laughing)Fundaa!

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Brandul poate sa fie si denumirea unui proiectil de artilerie rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un brand este un nume, semn sau simbol folosit in identificarea produselor sau serviciilor unui producator si utilizate pentru a-l diferentia de competitie.
Deasemenea, un brand este modul in care este vazut un produs, un serviciu, o idee, un stat, o persoana sau o companie in ochii celor cu care interactioneaza, carora se adreseaza.