| b00mBaaDaBoom a întrebat:

Ce impresia aveti despre tipul de dans TeCkToNiK

4 răspunsuri:
| kiss1 a răspuns:

Buna'
Sincera sa fiu nu ma impresioneaza cu nimic acest stil de dans.
Sunt si eu adolescenta insa nu-mi chir place,(nu e ceva de genu' meu).
Bye.

| datoo a răspuns:

Este un dans frumos, de tineret specific cluburilor si atmosferei foarte "jump" de acolo.Eu stiu sa dansez tecktonik binisor.
Este fain si ai ocazia sa te exprimi prin miscare incercand originalitate.

| tinka a răspuns:

e cool!

| Dexterdexy a răspuns:

Bai este super si chiar daca pare greu l-am invatat si imi placewinking