| ioanaccc a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat spune "sunt indiferent". Lam intrebat daca e suparat pe mine. explicatia e la intrebarea anterioara daca aveti chef sa cititi. mersi mult. funda

Răspuns Câştigător
| alessia a răspuns:

Buna Ioana! Pai depinde.hee hee Exista 2 variante, din punctul meu de vederewinking.1. Ori baiatului cu adevarat nu`i pasa.thinking, nu-l intereseaza persoana ta, sau 2. Orgoliul e prea mare si vrea sa para indiferent in fata ta. Poate el are niste sentimente mai aparte pentru tine`happy. Sincer as miza mai mult pe a doua varianta`!
Sper ca te-am ajutat`:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu ii pasa de ce faci sau ce zici, nu il intereseaza persoana ta.Numai bine.