| LoveAndLove2000 a întrebat:

Ce inseamna daca in noaptea de Boboteza visez pe cineva? Se spune ca daca visezi pe cineva in noaptea aia acela va fi sotul tau e adevarat?

P.S. Am visat aceeasi persoana 2 ani la rand.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca esti indragostita de acea persoana si o visezi neincetat. Dar de aici si pana la sotul cel adevarat este o cale atat de lunga ca iubirii ii trebuie inca mult timp sa o si confirme.

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu înseamnă nimic, calmează-te. Ori eşti prea grăbită să te măriţi ori îţi place de acea persoană şi din acest motiv ai astfel de vise.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Esti obsedata femeie, hoooo cu intrebarile. Pune tot intr-un singur thread.

| CrissuCristina a răspuns:

Mituri si atat.

Răspuns utilizator avertizat