| Nickmm a întrebat:

Ce inseamna daca visezi Pisic Negre cu gheare mari si ascutite?

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Dupa cum vezi, interpretarile difera de la o persoana la alta.Nu te mai framanta. Pisica neagra nu inseamna nimic.

| zorialbi a răspuns:

Nu inseamna nimic, e doar un vis, rod al subconstientului tau (poate ai vazut cu o zi inainte o pisica si te-a marcat in vreun fel) sau mai poate fi inselare de a diavol. Cel mai intelept este sa nu crezi in vise.

| maryana5 a răspuns:

Dusmani

| CatGirl a răspuns:

PISICA: pisica este manifestarea partii feminine din tine. Daca pisica este agresiva iti lipseste duiosie, blandetea, afectiunea si grija fata de ceilalti. Pisica e semn de tristete, de delasare, nesansa. Ai incredere in intuitia si sentimentele tale.

Răspuns utilizator avertizat
| psihox a răspuns:

Negativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica neagră a fost privită mereu ca un "mesager" al ghinionului. Poate arăta că treci printr-un moment dificil şi că aştepţi să ţi se întâmple ceva rău. Nu înseamnă însă că este şi adevărat. Este de fapt o imagine a subconştientului tău, a gândurilor negre pe care ţi le faci în timpul zilei.

Pisica neagra aparuta te atentioneaza ca ceva rau urmeaza sa se intample in viata ta
Pisica mai inseamna ca te vei confrunta cu oameni fatarnici, cu defecte de caracter, viciati moral,
-pisica neagra- nenoroc, gelozie, probleme in amor;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca dracuyl te urmareste sa te corupa in gura.ai grija.ca dracul e negru ca pisica neagra.si rage ca leul in cautarea prazii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai acum akteva zile am fost la o casa care zicea un prieten de al meu ca "cica" e bantuitaa oaree de asta am visat pisici negree oare chiar era bantuitaa miee frikaaalaughinglaughing

| Nickmm explică:

Am visat 2 pisici negre, una imi era prietena si alta incercam sa o bat (nu stiu dc) pana shia scos ghiearele si am lasat-o,. Femeile astea batrane spun ca sunt diavoli... asa e?