| infires a întrebat:

Ce inseamna "Miss"?(pe stardoll, la party-uri)Cred ca e un fel de joc, dar ce anume?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Stiu ca "miss" e traduceraea, din engleza, de la "domnisoara".

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

„Miss" înseamnă „domnişoară".

| infires explică:

Nu ma referam la asta,asta stiu si eu, dar sunt multe petreceri in care oamenii spunn de ex "Miss, 3 persoane la juriu" adica?

| PoWRObert a răspuns:

E un joc unde se alege juriul si restul fetelor se duc in spate.le spun niste probe(costum de baie, rochie de seara, la bal,...)iar fetele pleaca la suita se imbraca intr-un fel anume cum le-a spus juriul si se intorc la party.ies pe rand in fata si primesc note. uneori cea mai najpa e scoasa afara sau continua cu alte probe pana se termina parti-ul FUNDA? sa stii ca sunt fata si contul meu pe stardoll e plescamarcela.