| Antonnia a întrebat:

Ce inseamna o melodie comerciala?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Făcută doar ca să placă publicului și doar pentru a se scoate profit din ea. Nu se pune suflet și talent. Doar se urmărește să fie făcută cât mai repede ca să se scoată bani din ea.

Baftă

1 răspuns:
| shadybaby a răspuns:

Aproximativ tot ce se canta de acei "artisti", cam paraleli cu arta de fapt, care apar pe ecrane peste noapte cu cate un hit fortat urmat dupa o moda trecatoare cu scopul de a obtine cat mai multi bani si de a atrage cat mai multa atentie, pe care o si obtin datorita publicului cu lipsa de personalitate.