| Heart2014 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi LOVE?

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Iubirea = o mare prostie.nu mai exista iubire.

| PetreConstanta a răspuns:

Love este un cuvant ffff greu pe care nu-l poate intelege oricine

| Madalinamadamadalina a răspuns:

Un Sentiment Frumos, Care Dupa Ceva Timp Dispare Diin Cauza... Unei NEintelegeri...oh go on fundita?:X

| Kristina_3133 a răspuns:

Love.un sentiment f frumos dar pe care putini il inteleg cum trebuie. Cand iubesti ai o senzatie unik ...care te face sa te simti unik.

| JustSimple a răspuns:

Un cuvant in engleza.

| Maela a răspuns:

LOVE cand pui intrebarea asta parca ar trebui o difinitye, dar nu e asa LOVE e un sentiment f fragil nimeni nu stie cum si cand ai inceput.