| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri stiti? Dar safie ceva, fara lupte si sa nu ma plictisesc repede, de preferat sa fie pe faceboock si daca nu, sa nu ceara adresa de mail! De preferat sa fie gratuite! Daca stiti puneti-mi site-ul pe care ma pot juca va rog! big grin

Răspuns Câştigător
| xXAnGeLXx a răspuns:

"de preferat", "de preferat" rolling on the floor! pai : "Artist Colony", "Build A Lot 4 : Power Source", "Carnival Mania", "Jojo's Fashion Show", "Farm Frenzy", "Farm Freny 2", "Farm Frenzy 3", si "Nanny Mania" happy funda?
plzzz, plzzz happy!

2 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Pe facebook:Hotel Cyty, Farm Story...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De preferat staffy am, folosit si eu o repetitia, ai invatat-o la scoala! Stii tu figura de stil este procedeul literar prin care... se intampla ceva!